Call center ne gjuhen shqipe

Numri i njoftimit: 39320 | Postuar në: 29.03.2016, 09:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shitje, Marketing, Tregëti, Distribuim

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 25.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kompani lider ne treg.

Call center ne gjuhen shqipe.

Page e kenaqshme dhe bonuse ditore ne baze te shitjeve. Kerkohen aplikante femra mbi moshen 22 vjec me ose pa eksperience pune.
Per te aplikuar dergoni CV ne adresen e emailit callcenter@shoptv.al ose ne reports@shoptv.al

Ju faleminderit!

 Tiranë     Qendra

 SHOP TV >(Ndërmarrje)