condicioner

Numri i njoftimit: 39362 | Postuar në: 31.03.2016, 23:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Pjisje klime Kondicioner

Lloji i njoftimit: Shitet


conditioner 9 no mark e njohur

 Durrës     Rrashbull

Dërgo E-mail

 kastriot plaku