DHOMA NE QERA NE PIQERAS

Numri i njoftimit: 39388 | Postuar në: 02.04.2016, 15:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Kaloni pushimet verore prane brigjeve te Detit Jon ,ne nje zone te qete larg zhurmave dhe smogut.
Me nje pamje sa me te kendshme.Dhomat jane me te gjitha kushtet bashkekohore:
kondicioner, kuzhine, televizor ,verande dhe parkim te garantuar.Jeni te mirepritur.
Cmimi eshte i negocjueshem.

 Sarandë     Sarandë

 Arbeni