Kepuce per te aksidentuar

Numri i njoftimit: 39394 | Postuar në: 02.04.2016, 19:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: XL

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 8.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten nje pale kepuce per te aksidentuar nga kemba...personat qe kane ndrydhur kycine e kembes apo ato qe e kane operuar...kepuca eshte ne gjendje te re dhe shume profesionale...eshte blere 18.000 lek

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Kreshnik