shitet ose jepet sera me qera

Numri i njoftimit: 39417 | Postuar në: 03.04.2016, 17:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet ose jepet sera me qera 3 ha toke. toka ndodhet ne kucove. toka eshte shume pjellore.jan bere te gjith analizat dhe ka rezultuar shume e mire. shitet per arsye emigrimi!

 Kuçovë     Kuçovë

 ermal