ETIKETEZ ITALIANE

Numri i njoftimit: 3997 | Postuar në: 13.08.2013, 19:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.500 € i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Birra dhe pije alkoolike

Lloji i njoftimit: Shitet


Etiketez italiane,me kolle,e përshtatshme për per te vene etiketa ne shishe, në gjendje të shkëlqyer pune, çmimi 6,500 €
Te interesuarit te lidhen ne nr cel.+306948253529 Greqi.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi