BMW

Numri i njoftimit: 4022 | Postuar në: 14.08.2013, 22:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: BMW

Modeli: M 3

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shum te mire,motorike,xhenerike dhe estetike.

 Tepelenë

Dërgo E-mail

 Erkid Musarai