VEGLA PALESTRE "PANNATA SPORT"

Numri i njoftimit: 40435 | Postuar në: 22.08.2016, 21:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 14.000 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Gjueti / Aparate/ Pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten vegla palestre Pannata Sport komplet veglash per ushtrime force si dhe per ushtrime te lira dhe aerobi.

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Fatjon