Shengjin ne Bregdet Shitet Apartamente Okazion 380m/2 !

Numri i njoftimit: 40555 | Postuar në: 04.08.2016, 14:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 96

Ngrohja: Qendrore

Kati: 9

Çmimi: 36.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION Super Ofert Në Bregdet.
Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjo parabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 banimi ,ambjent i ri dhe isapo perfunduar ! Kompleksi ndodhet afer shetitores, 50 m larg detit . Me ashensor, uje, drita 24 ore.
Cmimi : Okazion super Ofert 380€m/2 !
Nr kontakti :+355698170038 +viber


 Lezhë     Shëngjin

Dërgo E-mail

 Damiano