B&B HAIR STYLE-TIRANE OFRON KURSE PROFESIONALE NE

Numri i njoftimit: 40634 | Postuar në: 02.03.2017, 10:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Shëndet dhe bukuri

Lloji i njoftimit: Shitet


:B&B HAIR STYLE - OFRON KURSE PROFESIONALE NE: PARUKERI-ESTETIKE-NAILS ART-THONJ. . KURSET VARIOJNE: PARUKERI-3/MUJORE,6/MUJORE.PAGESA MUJORE 15000 LEK/MUAJ ESTETIKE-3/MUJORE,6/MUJORE.PAGESA MUJORE 20000 LEK/MUAJ NAILS ART - THONJ ,2/MUJORE.PAGESA MUJORE 25000 LEK/MUAJ SHENIM: 1-PAGESA DO TE BEHET PARAPAGIM CDO 2(DY) MUAJ, NE FILLIM TE 2/ MUAJORIT. 2-NESE PAGESA BEHET TOTALE NE FILLIM TE KURSIT DO TE KETE ULJE NE CMIM 5% TE VLEFTES TOTALE. 3-GRUPI DO TE JETE JO ME PAK SE 4(KATER) VETA. 4-NESE VAJZAT DO TE JENE DY SHOQE BASHKE DO TE KETE ULJE 5% NE PAGESE PER PIKEN 1. 5-NESE VAJZAT DO TE JENE ME SHUME SE 3(TRE) DO TE KENE ULJE 10% NE PAGESE PER PIKEN 1. 6-NESE KERKOHEN KURSE INDIVIDUALE CMIMET NDRYSHOJNE. 7-CDO LLOJ KONTAKTIMI DHE SQARIMI DO TE BEHET VETEM PRANE SALLONIT,DO JETE EDHE NJOHJE MJEDISI. 8-KURSET DO TE JENE VETEM PER FEMRA. 9-PAS KURSIT, OFROHET, 1 (NJE) MUAJ PRAKTIKE MESIMORE FALAS, PER TE USHTRUAR PROFESIONIN. 10-PAISJA ME CERTIFIKATE, DOTE BEHET 1 (NE) MUAJ PAS MBARIMIT TE PRAKTIKES MESIMORE. 11-KURSET MUND TE JENE EDHE INTENSIVE, NE GRUP OSE NE INDIVIT. 12-PER CDO SQARIM DREJTOHUNI, PRANE SALLONIT. FACEBOOK: B@B HAIR STYLE, CEL: 0692710586, 0682419617; E-mail: hairstylebb@gmail.com ADRESA: BUL.ZHAN D'ARK,KOMP.PLL.BARDHA,BALL.BLU,KULLA1,K.I,NGJIT ME KOPSHTIN "PRINCI I LUMTUR" TIRANE.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 B&B HAIR STYLE-TIRANE