Tavan 120 vjecar

Numri i njoftimit: 4064 | Postuar në: 20.08.2013, 19:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Tavani i perket shtepise tone te vjeter dhe permban vlera ne punimin dekorativ te tij. Persa i perket vjetersise ky tavan mendohet te jete sjelle nga Turqia me shume se 120 vite me perpara. Cmimi eshte i negociushem.

 Shkodër

Dërgo E-mail

 Besar