shitet prona 3 kateshe

Numri i njoftimit: 40650 | Postuar në: 11.04.2016, 01:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 500

Çmimi: 250.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


Me dy kate vile 100 m² secila dhe magazinat me dyqanin 300 m² gjithsej, cdo ambjent i kompletuar dhe i rregulluar

 Librazhd     Librazhd

Dërgo E-mail

 roland