Jepet me qira ndertese dy kateshe

Numri i njoftimit: 40665 | Postuar në: 28.04.2016, 10:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Farmaci, Farmaci bujqësore

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepen me qira 3 ambjente te ndryshme per aktivitete si: Farmaci, Klinike dentare,Studio avokatie dhe noteri,Exchange,Parukeri,Berber, Bar caffe.Ambjenti eshte ndare ne dy Kate me nga 80 m2 per kat dhe kati pare I ndare ne dy ambjente me nga 37.5 m2.Jepet me qira gjithe godina ose ambjentet vec e vec.

 Tiranë     Prezë

Dërgo E-mail

 Dashamir Shamku