Shitet Gjenerator

Numri i njoftimit: 40684 | Postuar në: 13.04.2016, 12:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet gjenerator, 10 kv, me ndezje me celes si makine. Per lokale, shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Ardian