makin akulloresh

Numri i njoftimit: 40688 | Postuar në: 13.04.2016, 14:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Makineri per pergatitjen e akulloreve

 Mat     Burrel

Dërgo E-mail

 mirval