Puno online!

Numri i njoftimit: 40698 | Postuar në: 14.04.2016, 00:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 40.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Nje mundesi punesimi per te gjithe ata qe posedojne nje kompjuter dhe harxhojne shume kohe ne internet. Tani mund te punoni online dhe pa kosto. E vetmja gje qe duhet te beni eshte te klikoni kete link https://www.neobux.com/?r=Mavlina26 dhe hap nje adrese tenden. Kompania NEOBUX pranon cdo person per tu regjistruar dhe paguan per shikimin e reklamave. NEOBUX eshte nje kompani ligjore dhe shperblimet monetare I ben nepermjet llogarive ne Paypal, Payza etj. Per cdo paqartesi me kontaktoni ne e-mail: nika_amalia24@yahoo.com,nga ora 09:00 - 21:00

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Amalia