Kerkohen operatore per Call Center

Numri i njoftimit: 40707 | Postuar në: 14.04.2016, 13:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Marketing, Reklamë, PR

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 280 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkohen operatore per call center, fushate Luce&Gas per kompanine Eni S.p.a. Ofrohet kontrate pune, pagese e mire per ore pune, bonuse mujore dhe ditore.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Amarildo >(Ndërmarrje)