Shitet Vegel muzikore - Organo

Numri i njoftimit: 40716 | Postuar në: 14.04.2016, 22:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vegel muzikore Organo tip CASIO 530. Ne gjendje shume te mire.
Shitet per arsye mosperdorimi

Cmimi 25000 Leke

Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne numrin: 068 5405947

Cel. : 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan