Shes Kepuce femrash ngjyre vishnje

Numri i njoftimit: 40717 | Postuar në: 14.04.2016, 22:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: 38

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 20 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten kepuce femrash, ngjyre vishnje. Me take te larte, shume elegante. Te blera ne Angli.

Numer 38

Çmimi 2000 Leke.


Telefononi ne numrin: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan