Shitet apartament banimi

Numri i njoftimit: 4072 | Postuar në: 21.08.2013, 14:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamenti i ndertuar ne 1997, buze rruges kryesore te stacionit autob.te unazes tek shkolla S. Gabrani ( 21 Dhjetori)
Nje dhome, nje guzhine , aneks koridor dhe banjo , Siperfaqe totale 63 m2 ( me hipoteke) .
Cmimi prferencal.

mund te kontaktoni ne nr 06728/23654

 Tiranë

Dërgo E-mail

 ruben