Shes Xhup Pellushi per vajza 7-8 vjec

Numri i njoftimit: 40721 | Postuar në: 14.04.2016, 22:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: 122

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 12 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për vajza

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Xhup pellushi per vajza te moshes 7 – 8 vjec. I ardhur nga Italia. Shume pak i perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi.

I ngrohte, i lehte, shume i bukur qe shkon me fustane e pantallona

Shitet per vetem 1500 Leke

Na kontaktoni ne numrin: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan