Shes Bime Aloe Vera

Numri i njoftimit: 40722 | Postuar në: 14.04.2016, 22:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i njoftimit: Shitet


Besoj se jeni te informuar per dobite e pafund qe sjell bima e Aloe Veres ne shendetin tone.

Nese jeni te interesuar per bime Aloe Vera, mund te na kontaktoni numrin e telefonit: 0682405739

Cmimet variojne nga madhesia e bimes, nga 500 - 800 leke.

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Dritan