Shes Fund ngjyre bezhe Numer 44

Numri i njoftimit: 40724 | Postuar në: 14.04.2016, 22:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Funde

Madhësi: 44

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 12 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes nje fund te ri te paveshur asnjehere, te blere ne Milano (Itali), shume i bukur dhe modern. Poliester, ngjyre bezhe, numri 44.

Çmimi 1500 Leke.

Telefononi ne numrin: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan