Kepuce te reja femrash

Numri i njoftimit: 40727 | Postuar në: 14.04.2016, 23:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: 38

Ngjyra: flori

Çmimi: 16 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten kepuce - sandale femrash, te reja, ngjyre floriri, me taka, shume elegante.Numer 38


Te blera ne Greqi


Çmimi 2000 Leke.


Telefononi ne numrin: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan