Shes Xhup per djem te moshes 11 - 13 vjec

Numri i njoftimit: 40728 | Postuar në: 14.04.2016, 23:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: 134

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 12 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për djem

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Xhup per çuna. I blere ne Belgjike 60 €.
Shume pak i perdorur. Per moshat 11 - 13 vjeç.
I ngrohte, i lehte, model trendy. Shitet per vetem 1500 Leke
Telefononi ne numrin: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan