Shiten tuta bore (te mrekullueshme per ski) per 7-8 vjec

Numri i njoftimit: 40729 | Postuar në: 14.04.2016, 23:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume sportive/ trajnimi

Madhësi: 140

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 12 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për djem

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten tuta te zeza te trasha per ski dhe debore.
Shume te ngrohta dhe te lehta.

Blere ne Belgjike. Shiten per arsye mosperdorimi. Pothuaj te reja
Per moshat 7 - 8 vjec (unisex)

Shitet per vetem 12 Euro

Na kontaktoni ne numrin: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan