Shiten kepuce per femije Nr. 31

Numri i njoftimit: 40730 | Postuar në: 14.04.2016, 23:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 9 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten kepuce per femije te blera ne Greqi.
Jane lekure ngjyre vishnje, shume te rehatshme, te forta dhe te bukura.
Shume pak te perdorura

Shiten per vetem 1000 leke.

Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan