Çante shkolle per vajza te klases I - IV

Numri i njoftimit: 40731 | Postuar në: 14.04.2016, 23:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet cante shkolle per vajza te klases I - IV.
Shume e bukur, me dizenjo dhe ngjyra qe pelqehet shume nga vajzat e kesaj grup moshe.
Shume e lehte dhe e rehatshme ne perdorim. Me sfungjer tek pjesa e kurrizit.
E ardhur nga Gjermania, shume pak e perdorur.

Shitet per vetem 1500 leke

Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan