Shiten sandale femrash, te reja, lekure, ngjyre e bardhe.

Numri i njoftimit: 40733 | Postuar në: 14.04.2016, 23:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Sandale dhe pantofla

Madhësi: 38

Ngjyra: E bardhë

Çmimi: 9 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten sandale femrash, te reja, lekure, ngjyre e bardhe.Numer 38


Te blera ne Itali


Çmimi 1000 Leke.


Telefononi ne numrin: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan