Shitet Pellush femrash lekure origjinale dhelpre, ngjyra gri

Numri i njoftimit: 40736 | Postuar në: 14.04.2016, 23:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: 40

Ngjyra: gri

Çmimi: 40 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Pellush femrash lekure origjinale dhelpre, ngjyra gri.
Shume modern dhe lluksoz.

Numri 38-40

Shitet per vetem 4000 Leke
Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne numrin: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan