Shitet karrige portative per femije

Numri i njoftimit: 40737 | Postuar në: 14.04.2016, 23:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet karrige portative per femije, qe mblidhet dhe nuk ze vend.
Eshte e re, e paperdorur, ngjyre roze (shikoni fotot me poshte).

Shitet per arsye mosperdorimi per vetem 1500 leke

Na kontaktoni ne numrin: 068 5405947

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Dritan