Ofroj pune modele webcam Durres

Numri i njoftimit: 40755 | Postuar në: 16.04.2016, 12:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 100.000 Lekë

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Por je nje femer me paraqitje dhe done nje rroge mujore 100 000 leke te reja e siper munde te punoshe si modele webcam per ALA studio.

kandidati duhet:
- te kete deshire per te mesuhar;
- te jete e paraqitsme;
- mos te kete turp per te dale ne kamera;
- te kete korrektsi dhe dishipline ne pune;

Ofroet:
- nje rroge shume te larte ne varsi te kapacitetit e puntores dhe oret te punes(100 000 leke te reja dhe mo shum);
- trainim;
- vend pune dhe mundesishte vende banimi por nuk je nga Durresi;
- ndim teknik dhe marketingu.

Na kontakto te email: attractionloveabundancestudio@gmail.com
emaili te ket nje foto dhe tregoni per veten: Emer, Mbiemer, Mosha, Numer telefoni, ku banoni dhe eksperiencat te me parshme.
Do jeni rikontaktuar per interviste ne person.

EMAIL: attractionloveabundancestudio@gmail.com

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 ALA studio