Nissan Navara

Numri i njoftimit: 40795 | Postuar në: 17.04.2016, 18:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nissan

Modeli: Navara

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 7.000.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mjaft e kompletuar.

 Tropojë     Fierzë

Dërgo E-mail

 Ded Martini