Shitet traktor

Numri i njoftimit: 40799 | Postuar në: 17.04.2016, 19:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Traktor I vogel I Mir mbajtur me kto agregate : rimorkio-plug - frez- pomp vaditje + goma tè sapo vena para dhe pas

 Fier     Roskovec

 Tiku