paisje per byrektore

Numri i njoftimit: 40812 | Postuar në: 19.04.2016, 12:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Furre italiane me gaz kapacitet 5 tava 30×50, frigorifer profesional inoks kollone,brumatrice 3 fazore 15 kg,frigorifer pijesh kollone, vitrine me ngrohje per byreke, tavoline pune mermeri me rafte ne pjesen e poshtme dhe 10 tava alumini.

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 edlir