Shes apartament ne pogradec 20 000euro

Numri i njoftimit: 40823 | Postuar në: 19.04.2016, 18:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 5

Çmimi: 20.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament ne qytetin e pogradecit ne lagjen nr 3 afer liqenit. Apartamenti eshte i pamobiluar ka 1 guxhine 1 dhome gjumi koridor dhe banjo dhe dy ballkone . Me hipoteke te rregullt .eshte ndertim cilesor

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Matilda