call center

Numri i njoftimit: 40836 | Postuar në: 20.04.2016, 17:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Marketing, Reklamë, PR

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 2.800 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


operator/e te din italisht dhe gjermanisht shum mire ta shkujn dhe ta lexojn pagesa shume e kenaqme

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 wincall