Kujdestari per bebe

Numri i njoftimit: 40878 | Postuar në: 23.04.2016, 15:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia : Femër

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkoj babysitter me kohe te plote,te kete eksperience ne mbajtjen e bebeve,mosha e preferuar eshte mbi 40 vjeç.

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Roan