Project Austria

Numri i njoftimit: 40907 | Postuar në: 03.10.2017, 14:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Projekt parafabrikate nga Pespa Alumin - Project Austria

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania