Masazhe Private Tirane

Numri i njoftimit: 40908 | Postuar në: 25.04.2016, 15:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pershendetje . Jam masazhator (terapist masazhi ) qe prej 3 vitesh ne nje nga qendrat me te medha te realksit ne Europe (Mynih) . Ofroj per qytetin e Tiranes , seanca masazhi privat , (pra ne ambjentet tuaja ) te kualifikuara dhe efektive per largimin e stresit , rreduktimin e lodhjes dhe rigjenerimin e muskujve . Nese keni dhimbje apo ndjeheni te lodhur pasi punoni shume ose keni pune zyre , masazhi eshte menyra me e mire se si ti largohesh monotonise .
E perseris , qe masazhet qe bej jane efektive dhe rezultatet jane te menjehershme .
Cmimet variojne - masazh relaksi apo antistres(çlodhje e thelle 60min, gjithe trupi ) 2.500Leke . Swedisch Massage , masazh Suedez i forte ( 60 min , vetem pjesa e pasme e trupit ) 3.000Leke.
Thaiöl massage, masazh tajlandez, per rikuperim dhe balancim muskujsh 60min gjithe trupi 3.500Leke .

Per rezervime me kontaktoni ne kete nr. 0698389453

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Reidi