Okazion Shitet biznesi urgjent

Numri i njoftimit: 40916 | Postuar në: 25.04.2016, 19:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Mobilleri

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biznesi urgjent per arsye emigrimi
Dyqani ka 11 vjet qe punohet nga i njejti pronar dhe ndodhet mes gjykates dhe ures vasil shanto
Per me shum informacion kontaktoni ne nr. 0697616208

 Tiranë     Qendra

 Rei