Mercedes Benz 410D

Numri i njoftimit: 40941 | Postuar në: 27.04.2016, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000.500 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes mikrobus Mercedes Benz 410D 16+1 makina eshte ne gjendje shum te mir dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove...7000500 cmimi I padiskutushem cel 0663864354 0665574606

 Librazhd     Librazhd

Dërgo E-mail

 Neti