Qumesht dhie bio-organik

Numri i njoftimit: 40963 | Postuar në: 28.04.2016, 18:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 Lekë

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Ushqim të shëndetshëm – BIO

Lloji i njoftimit: Shitet


Qumeshti bio -organik prodhohet ne fermen tone nga dhite Te cilat Jane ne regjim stallor gjate gjithe kohes.E rendesishem per klientet tane Eshte cilesia Dhe per kete ne mundohemi qe Dhe dhite gjate gjithe kohes Te jene Te shendeteshme Dhe trajtohen me vajra esencial bio per parandalimin e cdo problemi shendetsor qe ndikon direkt Dhe ne cilesine e qumeshtit.

 Durrës     Katund i Ri

Dërgo E-mail

 Ferma Amalthia >(Ndërmarrje)