Shes shtepi private me kopesht

Numri i njoftimit: 40969 | Postuar në: 02.12.2016, 15:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 126

Numri i kateve: -1

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 2060m2

Çmimi: 99.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shtepia eshte nje kateshe me oborr, me vend parkim per 7 makina, me kopesht dhe barce ne pjesen e pasme per kultivim agro zarzavate, peme me fruta te ndryshme...etj.Eshte e rrethurar me mur guri te larte.Ndertuar ne vitet 50 dhe rikonstuktuar ne 85-en. Ka 3 dhoma gjumi, kuzhine, dhome dite, verande , tualet.
Kjo shtepi eshte ne nje vend relaxues me ajer shume te paster dhe ne mes te gjelberimit. Pozicion strategjik per shtepi verore apo per fundjavat jashte zhurmave dhe stresit.
Ne paketen e cmimit perfshihet edhe 13000m2 toke me vreshta.Fitimi vjetor nga perpunimi i rrushit eshte 4000 euro.
Mundesi shkembimi per qytetet Tirane ose Vlore


 Kolonjë     Leskovik

Dërgo E-mail

 viktoria