SUPER OKAZION FRIGORIFERE KOLLONE

Numri i njoftimit: 40993 | Postuar në: 30.04.2016, 18:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITEN FRIGORIFERE KOLLONE FRESKUES DHE NGRIRES.NE GJENDJE SUPER..\
FRIG.FRESKUES : 30.000 LEK COPA
FRIG.NGRIRES; 35.000 LEK COPA

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 BEAL