shiten 2 bilardo snooker anglez

Numri i njoftimit: 4122 | Postuar në: 26.05.2014, 09:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


bilardot jane te perdorura rreth 1 vit, jane te permases 3x1.5m, kasa dru lisi cope origjinale e re, kane kushtuar rreth 5000euro/cope, shiten per 3000euro/cope.shkembim i mundeshem me makine

 Elbasan

 besnik