Shes nje kamera

Numri i njoftimit: 415 | Postuar në: 29.09.2012, 13:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Analoge

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes nje kamera ne gjendje shume te mire pune me te gjithe aksesoret e saj me 4 bateri , 2 blica, 2 karikues baterie , telekomanden , fishat e saj dhe canten e vet. kamera eshte SONY HDV FX7 shitet per: 3500 euro

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Aldor Pertena