Shiten Mobilje per Kopshte, Cerdhe apo Shkolla 150.000 Leke

Numri i njoftimit: 4207 | Postuar në: 03.09.2013, 14:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150.000 Lekë

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje shkollore / Tjetër

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten mobilje per Kopshte, cerdhe ose shkolla te perdorura (3 Muaj), ne mobilje bejne pjese:

Tavolina Pune: 3
Tavolina Mesimi - Ngrenie: 15 cupe
Karrige : 20 cope
Pupa :10 cope
Rafte per Libra dhe sirtar : 6
Kolltuqe Ajri : 3

Mobiljet jane ne gjendje shume te mire dhe skane asnje nevoje per riparime te metejshme.

Per me shume informacion ju lutemi telefononi ne numrin e dhene.

Cel. : 0692036355

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Gentian