She's 105 kok dhi

Numri i njoftimit: 42075 | Postuar në: 04.05.2016, 21:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i njoftimit: Shitet


She's 105 kok dhi te shartuara me cjep alpine
Shiten per arsye shperngulje na fshati
Kontaktoni ktu.. 0697490446

 Skrapar     Zhepë

Dërgo E-mail

 soni