Fuçi druri

Numri i njoftimit: 4208 | Postuar në: 03.09.2013, 14:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Verë / Champagner

Lloji i njoftimit: Shitet


Prodhojme dhe ofrojme fuçi druri per deponimin dhe stazhionimin e veres dhe rakise, Prodhimet tona jane nga druri i bungut (Lisit) dhe jane me madhesi-vellime prej 10 20 30 50 100 200 300 500 lit si dhe te sistemit barik (barrique) me madhesi-vellime prej 115 225 400 lit.

Aliriza Hasku, mjeshter i fuçive te drurit
DPZ Beha-N
Rahovec - Kosovë

www.beha-n.com
+377 44 204 436

 Shkodër

Dërgo E-mail

 Beha-N >(Ndërmarrje)